Overige berichten
- Van Dale breidt uit op het hoogste niveau >
- Grip op grammatica! >
- Van Dale geeft meer antwoord >
- 21 Van Dale Miniwoordenboeken! >
- Precies op maat! >
- Woord van het Jaar in België: tentsletje >
- Woord van het Jaar in Nederland: gedoogregering >
- Nu 20 Van Dale Miniwoordenboeken! >
- Kom scheuren met Van Dale! >
- Wordt het artnapping of preformateur? >
- Wordt het dreigtweet of knetterrechts? >
- Wat is jouw nieuwe woord van 2010? >
- Pluk de dag met een spreekwoord! >
- Turks of Arabisch en heel veel plaatjes! >
- Zoek 'synergie' op in de Van Dale >
- Van Dale breidt activiteiten uit met vertaalbureau >
- Verdwenen? Nieuw? Uitdrukking? >
- Frans leren vanaf 4 jaar! >
- Frans leren vanaf 4 jaar! >
- Een pinguïn die een buiging maakt? >
- Van Dale geeft taaltraining >
- Met Van Dale naar de dokter? >
- Van Dale Woordenboekwidgets met gratis woordenboeken >
- Meldpunt Taal online >
- Siesta, fiesta, savoir vivre en dolce vita! >
Nieuw: Van Dale Jaarboek taal 2010
Utrecht, 3 november 2009
NIEUWE GEBEURTENISSEN? NIEUWE WOORDEN!
Als de dagen korter worden en het buiten kouder wordt, is het bij Van Dale tijd voor een nieuw Jaarboek taal, met de nieuwe woorden van dat jaar. Vanaf vandaag is het Van Dale Jaarboek taal 2010 - actualisering voor de Dikke Van Dale te downloaden.
Met woorden als biflatie, dienstencheque en wensballon laat deze aanvulling op de elektronische editie van de Dikke van Dale een beeld zien van de ontwikkelingen in het afgelopen jaar. De woorden en extra mogelijkheden uit de drie voorgaande edities van het Jaarboek taal zijn ook in deze versie meegeleverd. Door de software te integreren met de digitale Dikke Van Dale wordt deze direct geschikt gemaakt voor Windows 7. De nieuwe woorden mengen zich in het woordenboek op hun alfabetische plaats tussen de bestaande en zijn gemarkeerd met het bijbehorende jaartal. Indien gewenst kan het Van Dale Jaarboek taal 2010 ook als losse applicatie gebruikt worden.
Als een woord in het Van Dale Jaarboek taal 2010 voorkomt, betekent dat niet dat deze ook automatisch in de volgende editie van de Dikke Van Dale terecht zal komen. Het geeft wel een prima mogelijkheid om de bestaande Dikke ieder jaar weer uit te breiden en actueel te houden met de nieuwste woorden.
Verkrijgbaarheid
Het Van Dale Jaarboek taal 2010 - Actualisering voor de Dikke Van Dale 14e editie kost €14,95 en is alleen verkrijgbaar in de Van Dale downloadshop: www.vandale.nl/bestellen/downloadshop.
Tot 31 december 2009 geldt een combinatiekorting van meer dan 25% op een gelijktijdige aanschaf van dit Jaarboek taal 2010 en de digitale Dikke van Dale (14e editie). In plaats van €133,95 kost deze set dan €99.
-EINDE BERICHT-
Meer informatie:
Van Dale Uitgevers, Bas Cloin